Osiedle Dębowe Wzgórze

Dębowe Wzgórze

Usytuowane na obrzeżach Grudziądza osiedle, które będzie składało się z różnego rodzaju domów jednorodzinnych, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaczej, a także domów wolnostojących oraz kilku apartamentowców. Projekt będzie realizowany stopniowo przez kilka lat.

Teren Osiedla Dębowe Wzgórze jest malowniczo położony z widokiem na zachodni brzeg Wisły. Otaczają go tereny zielone zachęcające do wędrówek i wycieczek rowerowych o każdej porze roku. Niezwykłą panoramę terenu wokół osiedla tworzy duża ilość rosnących tu dębów. Wszystko to sprawia, że okolica ta staje się idealnym miejscem zamieszkania dla ludzi ceniących przestrzeń i spokój płynący z zielonego otoczenia oraz komfort i estetykę mieszkania

Osiedle Dębowe Wzgórze jest nowoczesną dzielnicą mieszkaniową wraz ze wszystkimi udogodnieniami, jakich życzą sobie mieszkańcy! Liczni architekci oraz specjaliści w zakresie budownictwa mieszkaniowego pracowali nad stworzeniem wyjątkowego projektu. Ładne działki z przestronnymi domami, znakomita sieć dróg, przestrzeń parkingowa, chodniki dla pieszych i ścieżki rowerowe oraz dbałość o bezpieczeństwo- to elementy składające się na całość tego projektu. Dla najmłodszych również czeka szereg atrakcji w postaci placów zabaw oraz parków.

Projekt firmy Heutink Poland reprezentuje podejście całościowe, obejmuje bowiem nie tylko budowę domów, ale także charakteryzuje się dbałością o zagospodarowanie całości ogólnodostępnego terenu.

Dzielnica jest zaprojektowana w taki sposób, by wszystkie ulice skierowane były ku rzece, gwarantując łatwy dojazd do niej przez liczne tereny zielone. W ten sposób wszyscy mieszkańcy osiedla optymalnie wykorzystują zalety przestrzenne terenu. Osiedle będzie składało się z różnego rodzaju domów jednorodzinnych, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaczej, a także domów wolnostojących oraz kilku apartamentowców. Projekt będzie realizowany stopniowo przez kilka lat.

Mieszkania na "Dębowym Wzgórzu" to niespotykane dotychczas rozwiązanie na grudziądzkim rynku mieszkaniowym. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom budownictwa mieszkaniowego stworzyliśmy z szereg powstających domów samodzielne lokale mieszkalne. Do Państwa wyboru oddajemy mieszkania na parterze z własnym ogrodem i garażem oraz mieszkania dwupoziomowe z dużym tarasem.

Zapewniona komfortowa sieć dróg, zarówno wewnątrzosiedlowych jak i wychodzących z osiedla, pozwoli w przyszłości z łatwością połączyć się z drogami wylotowymi z miasta, w kierunku Torunia oraz Bydgoszczy i Gdańska.

Nasze mieszkania to nie tylko komfort i estetyka wykończenia ale również nowoczesna technologia budowy, gwarantująca dbałość o środowisko oraz energooszczędność gwarantująca niskie koszty utrzymania.

Strona projektu: www.debowe-wzgorze.pl